Tisk

Stupňovitá podlaha FLOOR and more® arena

Stupňovitá podlaha FLOOR and more® arena

Stupňovitá podlaha využívaná při konstrukcích kina, divadelních či přednáškových sálů nebo poslucháren. Tento systém je prefabrikovaný a může být dodán včetně samotného sezení.
Podlaha je tvořena ocelovými C profily, které jsou ukládané na hlavice podlahových sloupků a spojované do tvaru stupňů. Sloupky jsou v určitých místech kotveny k podlaze speciálními táhly, takže konstrukce odolává vodorovným silám vznikajícím pohybem většího počtu lidí. Celá konstrukce se vyznačuje výjimečnou stabilitou a únosností, což je u tohoto typů podlah žádoucí.

Stupňovitá podlaha FLOOR and more® arena

Výšková úroveň stupňů se provádí podle požadavku projektu a je ji možné vytvořit od 60 mm do 2200 mm od základní stropní nebo podlahové konstrukce. Tvary stupňů mohou být přímé i lichoběžníkové, kruhové nebo eliptické. Rychlá instalace zlevňuje celou výstavbu.
Kalciumsufátové desky jsou klasifikovány jako nehořlavé a splňují také statické požadavky při využití ve veřejných budovách.


Základní charakteristika konstrukce

Základní charakteristika konstrukce:

  • Materiál desek: kalciumsulfát
  • Standardní rozměr desek: 600×600 mm
  • Standardní tloušťka desek: 24 mm – 44,5 mm (lze i atypické tloušťky)
  • Výška stupňů: 60 mm – 2200 mm
  • Horní strana desky: holá deska, nebo libovolná nalepená krytina (antistatické PVC, linoleum, keramická dlažba, dřevo, kaučuk).
  • Spodní stana desky: holá deska
  • Boční hrana desky: systém pero-drážky zaručující vysokou těsnost a přesnost spojů a zvyšující celkovou únosnost podlahy


Reference

Celosvětově činná společnost Lindner Group disponuje velkým množstvím vynikajících referencí.

Technická data

Technická podpora Linder – katalogy, technické listy, detaily aj. ke stažení.
Klikněte zde.


Rychlá navigace

rychlá navigace

Jaká podlaha je ta pravá?
Ztrácím se v technických pojmech! >>rychlá navigace<<