Tisk

Koncept

Aby Váš prostor přitahoval pozornost.

Kompletní řešení pro každý interiér - od jednoduchých kanceláří až po vládní budovy, koncertní sály nebo letištní terminály a ještě mnohem víc, to je vše se skrývá pod logem Lindner.

  • Prosvětlené a klidné pracovní prostředí, to pravé pro Vaši kancelář
  • Reprezentativní vstupní prostory Vašich administrativní budovy
  • Atraktivní, estetické a neotřelé interiéry barů, butiků a obchodů, které Vás budou přitahovat
  • Přehledné a pohodlné čekací prostory, jakými jsou nádražní haly a letištní terminály
  • Divadelní, koncertní sály a kinosály, splňující mimo jiné nejpřísnější akustické požadavky
  • Komplexní prostory pro superčisté provozy (Clean-rooms)

    a mnohé další, to je Lindner...

Stačí pouze vymyslet jak vzájemně skloubit všechny požadavky stavby, vypracovat návrh, zajistit kvalitní výrobu a zaručit bezproblémovou montáž. A to vše řešit vždy na míru konkrétnímu projektu. Tuto složitou cestu prošla firma Lindner za posledních více jak 45 let a dnes nabízí kompletní servis pro architekty a projektanty od návrhu konstrukce až po samotnou realizaci. Fungující systém, který si Lindner za dobu své existence vybudoval, v sobě zahrnuje vlastní výzkum, vývoj a výrobu, řešící mimo jiné neustálý dohled nad kvalitou - nepřetržité testování a posuzování více jak 100 vlastností vyráběných produktů.

Tento fungující systém je v neustálé pohotovosti, aby byl schopen vyhovět Vaši požadavků a navrhnout právě takové řešení, které bude šité na míru a bude plně respektovat Vaše přání. Tým zkušených a kvalifikovaných odborníků bude pracovat s Vámi na Vašem projektu od fáze plánování až po jeho dokončení.

Všechny Lindner produkty jsou optimalizovány, aby perfektně navzájem zapadaly a zůstaly ve vzájemném souladu. Jednotlivé produkty se dají díky tomu použít nejen samostatně, ale i k vytváření komplexních interiérových celků. Samozřejmostí je to, že všechny produkty splňují potřebné stavební normy a předpisy - velmi často vysoko nad požadované limity.

Heslo „Nové řešení pro Vaši stavbu“ znamená, že chceme realizovat Vaše představy. Chcete-li vytvořit jedinečný a praktický interiér a mít předem připravené technické detaily řešící bezproblémové napojení jednotlivých konstrukcí a vyhovující platným normám – podlahy, příčky, podhledy? A k tomu byste také rádi současně například vyřešili značnou část technických zařízení a rozvodů - technologie vytápění a chlazení, osvětlení? A při tom všem nesmí být samozřejmě opomenuta také architektonická a estetická stránka projektu? Pak Lindner je to pravé řešení – „Nové řešení pro Vaši stavbu".

Reference

Celosvětově činná společnost Lindner Group disponuje velkým množstvím vynikajících referencí.

Technická data

Technická podpora Linder – katalogy, technické listy, detaily aj. ke stažení.
Klikněte zde.


Rychlá navigace

rychlá navigace

Jaká podlaha je ta pravá?
Ztrácím se v technických pojmech! >>rychlá navigace<<