Tisk

Lindner Group

Lindner Group celosvětově realizuje projekty v oblasti výstavby interiéru, izolační techniky a fasádních systémů. Společnost Lindner má za sebou více jak 45 let zkušeností s vývojem a prováděním individuálních a vysoce kvalitních projektových řešení. Díky širokým výrobním možnostem dosahuje Lindner dokonalého spojení mezi designem a funkcí. Současně poskytuje maximální flexibilitu pro Vaše individuální nároky.

Výrobní obrat firmy činil v roce 2009 715 mil. Euro. S více než 5.000 zaměstnanci působí Lindner se svými dceřinými společnostmi ve více než 20 zemích. Hlavní sídlo firmy je v Německu, v městečku Arnstorf se rozkládá hlavní výrobní závod a vedení celé firmy. Výroba kalciumsufátových a sádrovláknitých desek probíhá pak v německém Dettelbachu, a např. v českém Ostrově se vyrábějí dveře a stěnové systémy.

Od zahájení provozu skupiny v roce 1965 se Lindner drží své hlavní zásady nabídnout zákazníkovi komplexní řešení - „Vše z jedné ruky“. Lindner disponuje uceleným výrobním programem a představuje nejkomplexnější nabídku služeb na trhu, které splňují všechny požadavky a potřeby řešení interiérových a fasádních systémů. | více informací

Ochrana životního prostředí

Ochrana životního prostředí

Ve všech výrobních procesech klade Lindner maximální důraz na ochranu životního prostředí. Lindner používá pouze ekologicky testované a schválené materiály a jedním z cílů je také zajistit vždy největší možnou redukci emisí a spotřeby energií. | více informací

Kontrola kvality

Výroba jednotlivých prvků systému je pod neustálým dohledem. Lindner zajišťuje kontrolní měření více jak 100 vlastností vyráběných součástí - únosnost, průhyb, požární odolnost, rozměry komponentů, kvalita lepidel, tloušťka pozinkové vrstvy a mnohé další. Kontrola kvality je důležitá zpětná vazby výrobního programu společnosti. Produkty jsou testovány v přísných laboratorních podmínkách. Vzorky jednotlivých zakázek jsou pro dosažení potřebných výsledků testovány i s několikaletým odstupem. Potřebné technické vlastnosti jsou samozřejmě zkoušeny nejen podle německých norem (DIN, RAL), ale samozřejmě podle evropských norem (ČSN EN).


Reference

Celosvětově činná společnost Lindner Group disponuje velkým množstvím vynikajících referencí.

Technická data

Technická podpora Linder – katalogy, technické listy, detaily aj. ke stažení.
Klikněte zde.


Rychlá navigace

rychlá navigace

Jaká podlaha je ta pravá?
Ztrácím se v technických pojmech! >>rychlá navigace<<